LAUREN VIDAL, značka dámského oblečení, která pochází z Paříže a nese jméno dcery Revital Vidal, hlavní návrhářky a spolumajitelky. Té se podařilo šťastně propojit nejen genové dědictví po rodičích, kteří měli k módě a umění vždy velmi blízko, ale i pečeť šarmantní Francie. Značka vznikla v roce 1992, kdy uvedla svou první kolekci a velmi rychle se etablovala mezi renomovanými pařížskými značkami.

O svých návrzích designérka tvrdí, že nejde „jen“ o módu, ale o její pravdivý pohled na existenci. Nechce se svazovat trendovými pravidly sezón, poukazuje na možnosti vlastní volby – ve střizích i barevnosti. O tom, že se dokonale ztotožnila s pocitem žen na oděv začátku 21. století, svědčí trojice slov, která profil značky definují: rozeznatelnost, autentičnost a současnost.


Německá značka MALVIN začala čtvrtou desítku let úspěšné existence. O prosazení v dynamické konkurenci světa módy svědčí její cesta do mnoha, nejen evropských zemí. Jaké jsou hlavní plusy Malvina? Kolekce, připravená v každé sezoně ve svém ležérním vzhledu citlivě mapuje všechny příležitosti života moderní ženy. Tak, aby zvolené oblečení zrcadlilo její identitu. V navržených modelech prezentuje Malvin vlastní pojetí největšího možného počtu trendových variant, nekončící gejzír nápadů z módy ve stylu sportovní elegance – ale neobává se ani doteku romantiky. Značka nabízí širokou škálu odstínů z palety barev, především přírodní materiály, celoplošné tisky, promyšlené střihy. V části kolekce myslí i na ženy plnoštíhlé (ve velikostech 44 až 54), pod názvem Open End. Jedná se o modely pohodové a pohodlné, které ovšem ve své dokonalosti nezapomínají na sexappeal, ve vyvážení oblé linky siluety jsou nedostižní! Malvin obléká bez mantinelů věku - osobitě, komfortně a kvalitně - vždy za dostupnou cenu. Pokud vyzkoušíte kreativnost značky, dost možná vás upoutá svou magickou silou.
... Jedná se totiž o módu, šitou na míru každého dalšího dne!


Chcete si dopřát něco opravdu výjimečného? Nabízíme vám skvěle rozehranou symfonii fantastických modelů, které vznikají už čtvrtstoletí pod taktovkou návrhářky Beaty Heymann. Promyšlené, exkluzivní kousky z nápaditých, speciálních kombinací materiálů lákají už na první pohled k doteku! A pokud něco z nabídky této exkluzivní značky vyzkoušíte, odmítnete se už příběhu o unikátním komfortu vzdát. Lichotivé, velmi ženské modely BEATE HEYMANN mají velmi široký záběr: od možností společenských, přes uvolněný dress code, až k volnočasovým záležitostem, ve velikostech 34 až 46. Originalitu všech produktů zajišťují pevná firemní pravidla, koupit si je můžete pouze ve vybraných buticích s prvotřídním servisem, v limitovaných kusech a nikdy online…


Jen málo společností se může pochlubit takovou historií jako právě značka doplňků FRAAS, která působí v textilním průmyslu od roku 1880. Německá preciznost, letité zkušenosti a s láskou vytvořené kolekce, které mají svůj příběh,vyváží společnost Fraas do celého světa. I když má značka pichlavý bodlák v logu, její výrobky jsou na dotek pravým opakem. Dvakrát do roka vám představíme řadu Silver Line exkluzivně v našem showroomu.


Přední španělský výrobce s vlastní fabrikou se specializuje již 30 let na výrobu kalhot, které perfektně obléknou každou postavu. Dynamický návrhářský tým vám každou sezónu přináší mnoho zajímavých kalhot, triček, halenek rafinovaných střihů, výjimečných potisků a jedinečných detailů. Cowest skutečně rozumí ženské siluetě - jejich materiály s prvotřídními elastickými vlákny nesou punc a ochrannou známku kvality s paměťovým efektem...