Chcete si dopřát něco opravdu výjimečného? Nabízíme vám skvěle rozehranou symfonii fantastických modelů, které vznikají už čtvrtstoletí pod taktovkou návrhářky Beaty Heymann. Promyšlené, exkluzivní kousky z nápaditých, speciálních kombinací materiálů lákají už na první pohled k doteku! A pokud něco z nabídky této exkluzivní značky vyzkoušíte, odmítnete se už příběhu o unikátním komfortu vzdát. Lichotivé, velmi ženské modely BEATE HEYMANN mají velmi široký záběr: od možností společenských, přes uvolněný dress code, až k volnočasovým záležitostem, ve velikostech 34 až 46. Originalitu všech produktů zajišťují pevná firemní pravidla, koupit si je můžete pouze ve vybraných buticích s prvotřídním servisem, v limitovaných kusech a nikdy online…








Před necelými dvaceti lety vystartovala na módní scénu holandská značka KYRA. S autentickým kursem na kompasu vytváří dámské kolekce s jedinečnou signaturou ambiciózní dvojice návrhářek, Nicola a Barbara.
Ony nejlíp vědí, po čem ženy touží!
Flexibilně vytuší přání svých zákaznic, nabízejí jim měnlivou škálu modelů pro volnočasový rejstřík, výtečně se hodí od bezstarostných chvil až k formálním aktivitám. Na čem si duo designérek zakládá? Vyniká perfektními střihy pro každý věk, bedlivě naslouchá odezvě zákazníků. Vědí, jaké nedostatky ženy ukrývají, kde je třeba ubrat a kde naopak přidat… Kyra & Ko přistupuje citlivě k barevným odstínům, volí velkoplošné vzory, ale raději než přesné kontury květinových vzorů nebo pruhů si jejich návrhy pohrávají s mikroskopickými detaily žilek, paprsčitým ukončením listu nebo pestíky v květu. Nové kolekce se objevují vždy v malých sériích, vyrábějí se v prověřených dílnách „made in Evropa“. Top kvalita – ale přitom přijatelná cena. „Máme rády pohled na to, jak vám to sluší“ – prohlašují svorně designérky… S plnou náručí novinek mají našlápnuto obohatit šatník českých a slovenských žen.




“Be iconic and uniquely, be EsQualo”

Nizozemská dámská módní značka EsQualo je známá svými dostupnými a současně velice trendovými kousky. Mladistvě vyhlížející modely, rafinované střihy bez limitu času, věku i vlastních křivek pro vášnivé znalce módy. ESQUALO – být IN a mít styl!


Jen málo společností se může pochlubit takovou historií jako právě značka doplňků FRAAS, která působí v textilním průmyslu od roku 1880. Německá preciznost, letité zkušenosti a s láskou vytvořené kolekce, které mají svůj příběh,vyváží společnost Fraas do celého světa. I když má značka pichlavý bodlák v logu, její výrobky jsou na dotek pravým opakem. Dvakrát do roka vám představíme řadu Silver Line exkluzivně v našem showroomu.


Přední španělský výrobce s vlastní fabrikou se specializuje již 30 let na výrobu kalhot, které perfektně obléknou každou postavu. Dynamický návrhářský tým vám každou sezónu přináší mnoho zajímavých kalhot, triček, halenek rafinovaných střihů, výjimečných potisků a jedinečných detailů. Cowest skutečně rozumí ženské siluetě - jejich materiály s prvotřídními elastickými vlákny nesou punc a ochrannou známku kvality s paměťovým efektem...