LAUREN VIDAL, značka dámského oblečení, která pochází z Paříže a nese jméno dcery Revital Vidal, hlavní návrhářky a spolumajitelky. Té se podařilo šťastně propojit nejen genové dědictví po rodičích, kteří měli k módě a umění vždy velmi blízko, ale i pečeť šarmantní Francie. Značka vznikla v roce 1992, kdy uvedla svou první kolekci a velmi rychle se etablovala mezi renomovanými pařížskými značkami.

O svých návrzích designérka tvrdí, že nejde „jen“ o módu, ale o její pravdivý pohled na existenci. Nechce se svazovat trendovými pravidly sezón, poukazuje na možnosti vlastní volby – ve střizích i barevnosti. O tom, že se dokonale ztotožnila s pocitem žen na oděv začátku 21. století, svědčí trojice slov, která profil značky definují: rozeznatelnost, autentičnost a současnost.


Jen málo společností se může pochlubit takovou historií jako právě značka doplňků FRAAS, která působí v textilním průmyslu od roku 1980. Německá preciznost, letité zkušenosti a s láskou vytvořené kolekce, které mají svůj příběh,vyváží společnost Fraas do celého světa. I když má značka pichlavý bodlák v logu, její výrobky jsou na dotek pravým opakem. Dvakrát do roka vám představíme řadu Silver Line exkluzivně v našem showroomu.
Díky stále neobvyklým a kreativním střihům a nápaditým volbám materiálů se německá značka BEATE HEYMANN zaměřuje na sebevědomého a stylového zákazníka, který miluje luxus. Dokonale zpracované detaily a moderně volené doplňky zdůrazňují individuální vzhled oblečení, proto každá kolekce vytváří něco kouzelného, žádoucího a originálního. Pro výrobce je důležitá vysoká kvalita, vynikající servis a komfort zákazníka, který by měl ohodnotit nejen práci designéra, ale cítit ji na vlastní kůži.