Chcete si dopřát něco opravdu výjimečného? Nabízíme vám skvěle rozehranou symfonii fantastických modelů, které vznikají už čtvrtstoletí pod taktovkou návrhářky Beaty Heymann. Promyšlené, exkluzivní kousky z nápaditých, speciálních kombinací materiálů lákají už na první pohled k doteku! A pokud něco z nabídky této exkluzivní značky vyzkoušíte, odmítnete se už příběhu o unikátním komfortu vzdát. Lichotivé, velmi ženské modely BEATE HEYMANN mají velmi široký záběr: od možností společenských, přes uvolněný dress code, až k volnočasovým záležitostem, ve velikostech 34 až 46. Originalitu všech produktů zajišťují pevná firemní pravidla, koupit si je můžete pouze ve vybraných buticích s prvotřídním servisem, v limitovaných kusech a nikdy online…

Dámská kolekce holandské značky KYRA je určena ženám, které originální oblečení považují za pevnou součást svého života. KYRA připravuje své modely v malých, evropských rodinných dílnách, které se orientují na vyšší level krejčoviny, proto KYRA právem patří ke značkám top kvality. Pravý klíč k unikátnímu outfitu si najde každá nositelka sama: jednotlivé modely mají potenciál nekonečného počtu proměn pro formální aktivity i bezstarostné chvíle. Perfektní, rafinovaně jednoduché střihy myslí na každý věk a postavu – v nabídce jistě najdete ten, který Vám padne dokonale. Chcete se cítit komfortně? Zkuste ležérní modely nebo klasiku od KYRY. Umí totiž mistrovské věci, ví, po čem ženy touží!
“Be iconic and uniquely, be EsQualo”

Nizozemská dámská módní značka EsQualo je známá svými dostupnými a současně velice trendovými kousky. Mladistvě vyhlížející modely, rafinované střihy bez limitu času, věku i vlastních křivek pro vášnivé znalce módy. ESQUALO – být IN a mít styl!


Jen málo společností se může pochlubit takovou historií jako právě značka doplňků FRAAS, která působí v textilním průmyslu od roku 1880. Německá preciznost, letité zkušenosti a s láskou vytvořené kolekce, které mají svůj příběh,vyváží společnost Fraas do celého světa. I když má značka pichlavý bodlák v logu, její výrobky jsou na dotek pravým opakem. Dvakrát do roka vám představíme řadu Silver Line v našem showroomu.

T KONTAKT výhradní zastoupení světových módních značek BEATE HEYMANN, ESQUALO a KYRA pro Českou a Slovenskou republiku.